X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان


آنلاین

هدف از ایجاد وبلاگ کمک به هم نوعانم وفعال بودن در محیط مجازی

نرم افزار افزایش خودکار اعضای کانال تلگرام و بازدید پست هانرم افزار افزایش خودکار اعضای کانال تلگرام (ممبر) و بازدید پست ها به همراه آموزش:

همگام با افزایش درخواست ها در زمینه افزایش ممبر برای کانال های تلگرام و ظهور سایت های فروش ممبر فیک که با قیمت های نجومی اقدام به فروش ممبر فیک برای تلگرام میکنند , این بار قصد ارائه محصول جدیدی را داریم که بدون نیاز به صرف وقت ممبر های کانال شما را افزایش میدهد .در آموزش های قبلی روش هایی برای افزایش ممبر کانال ارائه شد که همچنان بدرستی کار میکنند و توسط آن شما میتوانید ممبر های کانال خود و دیگران را افزایش دهید .

به همراه 10,000 ممبر فیک آماده (T-DATA ) که میتوانید برای هر تعداد کانال که میخواهید آنها را اضافه کنیداما این یک محصول تکمیلی برای کسانی است که قصد کسب درآمد در شبکه تلگرام را دارند .این برنامه به صورت خودکار میتواند ممبر های کانال شما را زیاد کند , البته لازم به یاداوری است که ممبر ها فیک میباشند و جنبه تجاری دارند و برای افزایش اعتبار کانال و افزایش بازدید پست ها و عدم ریزش ممبر های واقعی به کار میروند .در واقع این برنامه یک اتو جوینر کانال تلگرام است که اکانت های مورد نظر شما را به صورت خودکار در کانال ها جوین میدهد , اکانت ها باید توسط شما ساخته شوند که آموزش ساخت بانک ممبر فیک تلگرام در اینجا قابل دریافت است . اما برای راحتی کار شما عزیزان ما تعداد ۱۰هزار ممبر آماده را درون برنامه قرار دادیم تا در ابتدای کار براحتی بتوانید به دریافت سفارش و افزایش ممبر کانال بپردازید . و به مرور همزمان با افزایش سفارشات شما میتوانید براحتی با آموزشی که در پست های قبلی ارائه شده بانک ممبر اختصاصی خود را درست کنید , مثلا شما میتوانید ۲۰ هزار ممبر فیک درست کنید و در برنامه ذخیره کنید و سپس توسط برنامه آن ها را به صورت خودکار و در کمترین زمان ممکن به کانال تلگرام جوین دهید . یعنی با ساخت بانک ممبر به صورت دائمی میتوانید از آن استفاده کنید و به کسب درآمد بپردازید .

شما هم میتوانید با این برنامه تبدیل به فروشنده شوید و برای خودتان به کسب درآمد از طریق فروش ممبر بپردازید

برخی ویژگی ها :

  • سرعت ارسال ممبر ها تا هزار ممبر در ساعت

  • قابلیت افزایش بازدید پست ها

  • قابلیت تشخیض و حذف Tdata های معیوب و غیر فعال

  • قابلیت استفاده از شماره های مجازی بلاک شده

  • سازگاری با همه ویندوزها

  • رابط کاربری حرفه ای


نحوه کار:

توضیحات کامل داخل برنامه موجود است

برای خرید این محصول اینجا کلیک نمایید


برچسبها: نرم افزار افزایش خودکار اعضای کا، افزایش اعضای تلگرام، افزایش بازدید پست ها، زیاد کردن اعضای تلگرام، دانلود نرم افزار افزایش اعضای تل
نوشته شده در دوشنبه 23 اسفند 1395ساعت 16:59 توسط حمید دویرج زاده| نظرات (0)      قالب ساز آنلاین